İstanbul'da ki Anaokulları Arasından Size Uygun Olanı Bulun!

Anaokulları & Kreşler

İstanbul ilindeki özel anaokulları ve kreşler hakkında detaylı bilgiye zaman kaybetmeden ulaşın! Anaokulları, kreş eğitimleri ve bakımı, fotoğraf galerileri ve anaokul yorumlarını okulların profillerine girerek inceleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken anaokulu aradığınız ili ve ilçeyi seçmek.

özel fi̇yonk anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel fi̇yonk anaokulu

özel fiyonk anaokulu 'nda yapilan bütün bu faaliyetler aslinda montessori, high scope ve scamper olarak bilinen okul öncesi egitim yöntemlerinin günlük hayata uyarlanmis biçimleridir. bilmeceler, tekerlemeler, parmak oyunlari, (parmaklar bile okul öncesi egitimde bir araçtir) siirler, hikaye anlatimlari, dramatizasyon, soru cevap ve cd izleme sürekli kullanilan ve yapilan faaliyetlerdir. çatal kasik kullanimi bile gerektiginde bir ders halini alabilir. bu kurumda her gün düzenli yapilan ingilizce derslerine haftada bir gün yapilan satranç, dans, buz pateni ve degerler egitimi dersleri eslik etmektedir. çocuklarin bilgiyi arastirmasi, bulmasi, kullanmasi, denemesi, tekrarlamasi gibi üretime yönelik bir egitim süreci esastir. bütün bu çalismalar okulun 08:00 ile 18:00 saatlerini kapsayan bir günlük egitime yayilmis haldedir.

özel yeşilköy gymboree anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel yeşilköy gymboree anaokulu

özel yesilköy gymboree anaokulu 'nda siniflarda uygulanan egitim programlari, amerika'daki çocuk gelisim uzmani zero to three vakfi ile isbirligi içinde olusturulmustur.bu programlar çocugunuzun gelisimi için en iyi destegi vermek için titizlikle hazirlanmistir. okul çocuklara özgürce oynayabilecekleri güvenli, donanimli olan ortamlar sunuyor. patenli ekipmanlar ile dizayn edilmis okulun ekipmanlari amerika'da taninan ve saygi duyulan bir ekipman tasarimcisi tarafindan yapilmaktadir. bu ekipmanlar hazirlanirken çocuklarin istek ve ihtiyaçlari göz önünde bulundurulmustur.

özel melodi̇ anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel melodi̇ anaokulu

özel melodi anaokulu çocuklarin mental ve fiziksel olarak gelisimler için birçok brans dersleri verilmektedir. türkçe dil etkinlikleri ile çocuklarin düzgün bir dile ve konusmaya sahip olmasi saglanmaktadir. okuma yazmaya hazirlik çalismalari ile çocuklarin temel olusturmasi saglanmaktadir ve ilkokula hazir olarak gitmesi saglanmaktadir. yabanci dil egitimine önem veren okul ingilizce egitimi vermektedir. fiziksel gelisimler için ise jimnastik egitimleri verilmektedir. bunlarin haricinde çocuklara tiyatro ve sinema, seramik ve ebru, modern dans, fen doga, sanat gibi egitimler de verilmektedir.

özel yeşilköy vakıfcan anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel yeşilköy vakıfcan anaokulu

kurumda mtw ve gems egitim programi uygulanmaktadir. çocuklar bilgiyi kesfetmeyi, bilginin somuttan soyuta gelismesini, bilgiler arasinda iliski kurmayi ögrenmektedir. kurumda 2 yabanci dil egitimi, piyano, yoga, satranç, bale, modern dans, folklör, bale hizmetleri verilmektedir. kurumda psikolojik danismanlik hizmeti hem ailelere hem ögrencilere sunulmaktadir. özel yesilköy vakifcan anaokulu 'na alinan gida maddeleri kaliteli marketlerden seçilip günlük kalori ihtiyaçlari hesaplanarak aylik hazirlanan sabah kahvaltisi, ögle yemegi ve ikindi kahvaltisi yemek çesitleri endüstriyel mutfakta asçi tarafindan pisirilip hazirlanmaktadir. fiziksel imkanlari bakimindan ögrencilerin etkinlikleri ve brans derslerini verimli bir sekilde isleyebilmesi için her türlü donanim mevcuttur.

özel babahan anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel babahan anaokulu

özel babahan anaokulu 'nda türkçe dil etkinliklerinde çocukların aktif olarak derse katıldığı drama, sohbet, kavram haritaları, bilgisayar kullanımı, beyin fırtınası gibi pek çok yöntem kullanılmaktadır. diğer etkinliklerden biri de fen ve doğa etkinlikleridir. fen ve doğa etkinliği gerçekleştiren çocuklar deneyler yaparak gözlem yeteneği kazanmakta ve görüş açılarını geliştiren yakın çevre gezileriyle öğrendiklerini pekiştirmektedir. okuma yazmaya hazırlık etkinliklerinde ise öğrencilerin objelerle olaylar arasında neden sonuç ilişkisi kurabilmesi öğretilmektedir. okuma yazmaya hazırlık eğitiminde çocukların kavram gelişimi, işitsel algılama becerisi ve matematik gibi becerileri geliştirilmek istenmektedir.

özel denizköşkler anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel denizköşkler anaokulu

özel denizköşkler anaokulu içerisinde bir güvenlik ağı oluşturulmuştur. ayrıca okul dışında çocukların ulaşımları esnasında onlara yardımcı olacak ve güvenliklerini sağlayacak personele de sahiptir. bu personeller çocukları ailelerden teslim alıp ailelere teslim ederler. okulun kendine ait bir psikolojik danışmanı bulunmaktadır. bu psikolojik danışman sayesinde çocukların etkinlikler ve eğitimlerden neler kazandığı ve gelişiminin hangi yönde olduğu saptanır ve velilere konu hakkında bilgilendirme sunulur. okulun rehberlik servisi de bulunmaktadır. eğitim ve öğretim dönemleri içerisinde yaz dönemi de bulunmaktadır.

özel etiler bahçeşehir koleji anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel etiler bahçeşehir koleji anaokulu

özel etiler bahçeşehir koleji anaokulu 'nda çocukların bedensel ihtiyaçlarını karşılamak adına bir uyku odası, yemekhanesi, kütüphanesi, reviri, müzik odası, bahçesi, 3d odası, havuzu, sanat atölyesi ve oyun alanı mevcuttur. oyun alanında çocukların ihtiyacı olan her türlü oyun araç ve gereçleri bulunmaktadır. yabancı dil eğitimi olarak i̇ngilizce dersleri veren okulun jimnastik ve yüzme olmak üzere iki adet spor dalı mevcut. sanatsal etkinlikleri çocukların beden, kol, bacak, göz ve el koordinasyonu sağlayabileceği modern danslar, drama etkinlikleri, i̇ngilizce drama etkinlikleri, görsel sanat etkinlikleri bulunuyor. özel etiler bahçeşehir koleji anaokulu 'nun satranç kulübü, gezi kulübü, değerler eğitimi kulübü, müzik, bilişim, proje ve akıl-zekâ oyunları kulübü bulunuyor.

özel yıldız koleji anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel yıldız koleji anaokulu

türk milli egitiminin egitim ve ögretimde “en iyi” arayisini gelecegin uluslararasi kosullarini gözeterek, bilimsel gelismeleri yakindan izleyerek sürdüren, böylece türk toplumunu gelecegin uygarliginin yapici, yaratici, seçkin bir ortagi yapmak için çagdas çözümler üretebilen ve uygulayabilen, atatürk inkilap ve ilkelerine bagli, türk milletinin milli, ahlaki, manevi örf, adet, gelenek ve kültürel degerlerinin korunup gelistirilmesine önem veren, bu degerleri uluslararasi düzeyde gurur ve güvenle temsil edebilecek bireyler yetistiren, öncü bir kurumu olmaktir !

özel florya american international kids academy(aika)

Kategori : anaokul-kreş

özel florya american international kids academy(aika)

özel florya american international kids academy(aika) 'da çocuklarin ingilizceyi duyarak, yasayarak saglanmaktadir. ingilizceyi okul saatlerinde (yemek ve özbakim saatleri, partiler vb.) kullanarak, gramer, kelime dagarcigi yani sira günlük konusma dilini de içsellestirirler. ingilizce egitimi, dil etkinlikleri, sinif ve bireysel aktiviteleri kapsayan haftalik programlar dahilinde uygulanir. okul kis döneminde vermis oldugu egitime yaz aylarinda da yaz okulu programi ile devam etmektedir. yaz okulunda çocuklarin bir yandan eglenirken diger yandan güç, denge, koordinasyon, motor gelisimleri, çeviklik, esneklik, sosyal beceri ve en önemlisi özgüven duygusu kazanmalarini saglanmaktadir.

özel florya amerikan anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel florya amerikan anaokulu

özel florya amerikan anaokulu 'nda louisa duss psikanalitik hikayeler testi, metropolitan okul olgunlugu testi, wisc-r zeka testi, peabody kelime anlama testi gibi tarayici testlerle ögrencilerin bilissel, duygusal ve fiziksel gelisimleri düzenli olarak incelenmektedir. egitim programi içerisinde uzman egitmen kadrosu tarafindan; türkçe dil etkinlikleri, sanat çalismalari, beden egitimi çalismalari, jimnastik, matematik, fen ve doga çalismalari yaptirilmaktadir. konularinda uzman egitmenlerce folklor, bale, müzik ve ritim, drama, bilgisayar, yüzme, buz pateni egitimleri verilmektedir. tiyatro, sinema, piknik, müze gibi sanatsal ve eglenceli gezi programlari ile okul disi etkinliklere yer verilmektedir.

özel bahçeşehir koleji florya anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel bahçeşehir koleji florya anaokulu

ezberci eğitim sisteminden uzak durmaya dikkat eden anaokulunda bilişsel etkinliklerin yanı sıra sanatsal ve devinimsel etkinliklere de yer verilmektedir. özel bahçeşehir koleji florya anaokulu 'nda çocukların kişisel, sosyal ve fiziki gelişimlerini sağlamaya yönelik aktivitelerde bulunabilmeleri için bahçe, açık-kapalı spor alanları, kütüphane, laboratuvar, bilim atölyesi, mutfak akademisi, havuz, çok amaçlı salon, 3d odası ve oyun parkı imkanları sağlanmaktadır. geniş bir alana kurulu olan okulda yaş gruplarına uygun oyun alanları da mevcuttur. geniş bahçesi sayesinde oyun grupları eğlenceli vakit geçirebilmektedir. yabancı dil eğitimi de sunulan okulda çocukların yaş grubuna uygun öğrenme teknikleri de gösterilmektedir. 4 ve 5 yaş gurupları için çift dilli eğitim programı veya yarım gün türkçe yarım gün i̇ngilizce programı uygulanmaktadır.

Bulunduğunuz Bölgede Öne Çıkan Anaokulları & Kreşler

özel ecemiş masal evi anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel ecemiş masal evi anaokulu

özel ecemiş masal evi anaokulu saatleri 08:00 ile 18:30 arasında düzenlenmiştir. okulda yemekhane bulunmakta, yemekler özenle hazırlanmaktadır. kurumda bulunan uyku odasında çocuklar konforlu ortamlarda dinlenme fırsatı bulabilmektedir. okulda bahçe bulunmakta ve çocuklar doğayla buluşma imkanı bulabilmektedir. kurumda psikolojik danışman bulunmakta ve ailelere çocuk gelişimi, okul öncesi dönemde öğrenci eğitimi konularında seminerler vermektedir. okulda veli-okul işbirliği önemsenmektedir. veliler çocuklarının akademik gelişimleri hakkında düzenli olarak bilgilendirilmektedir. okulda geniş oyun alanları bulunmaktadır.

özel eğitimciler okulları anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel eğitimciler okulları anaokulu

özel ecemiş masal evi anaokulu saatleri 08:00 ile 18:30 arasında düzenlenmiştir. okulda yemekhane bulunmakta, yemekler özenle hazırlanmaktadır. kurumda bulunan uyku odasında çocuklar konforlu ortamlarda dinlenme fırsatı bulabilmektedir. okulda bahçe bulunmakta ve çocuklar doğayla buluşma imkanı bulabilmektedir. kurumda psikolojik danışman bulunmakta ve ailelere çocuk gelişimi, okul öncesi dönemde öğrenci eğitimi konularında seminerler vermektedir. okulda veli-okul işbirliği önemsenmektedir. veliler çocuklarının akademik gelişimleri hakkında düzenli olarak bilgilendirilmektedir. okulda geniş oyun alanları bulunmaktadır. sınıflarda, etkinlik odalarında ve bahçede bulunan oyuncaklar eğitici ve öğretici niteliktedir.

özel i̇stek okulları bilge kağan anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel i̇stek okulları bilge kağan anaokulu

istek bilge kagan okullari kampüsü içinde bulunan anaokulu kampüsün tüm olanaklarindan yararlanir. istek okullari; üstün nitelikli ve kaliteli bir egitimin, çocuklarimizin hakki oldugu gerçeginden hareketle, atatürkçü egitim ilkeleri isiginda hedeflerini daima yüksek tutmakta ve yasam boyu ögrenmenin temelini atmaktadir. ögrenme ortamlari çocuklarin zihinsel, bedensel, sosyal ve duygusal gelisimlerini desteklemek için çok yönlü bir biçimde hazirlanir. ögrenme; isbirligi, yaraticilik, merak, empati, sevk, saygi, hosgörü gibi tutumlari deneyimleyecekleri ve gelistirecekleri süreçler üzerine planlanir.

özel avcılar badem şekeri anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel avcılar badem şekeri anaokulu

özel avcılar badem şekeri anaokulu rehberlik servisi sayesinde çalışmalarını çocuklar için olduğu kadar aileler için de vermektedir. ailelere çocuk eğitimi hakkında bilgilendirme ve aile danışmanlığı servisi sağlanmaktadır. çocuklar için ulaşımı kolaylaştırmak adına anaokulunun kendi servisi de bulunmaktadır. gelişme çağındaki 3 ve 6 yaş arasındaki çocuklara hizmet vermekte olan okul bu yaş grubundaki öğrencilerinin bedensel gelişimlerini desteklemek için uyku odaları oluşturmuştur. çocuklar gün içerisindeki aktivite ve etkinliklerden sonra dinlenme ve uyuma fırsatına sahiptir. gelişimlerini desteklemek adına okulun kendine ait bir yemekhanesi bulunmaktadır.

özel i̇stek okulları bilge kağan anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel i̇stek okulları bilge kağan anaokulu

istek bilge kagan okullari kampüsü içinde bulunan anaokulu kampüsün tüm olanaklarindan yararlanir. istek okullari; üstün nitelikli ve kaliteli bir egitimin, çocuklarimizin hakki oldugu gerçeginden hareketle, atatürkçü egitim ilkeleri isiginda hedeflerini daima yüksek tutmakta ve yasam boyu ögrenmenin temelini atmaktadir. ögrenme ortamlari çocuklarin zihinsel, bedensel, sosyal ve duygusal gelisimlerini desteklemek için çok yönlü bir biçimde hazirlanir. ögrenme; isbirligi, yaraticilik, merak, empati, sevk, saygi, hosgörü gibi tutumlari deneyimleyecekleri ve gelistirecekleri süreçler üzerine planlanir.

özel florya amerikan anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel florya amerikan anaokulu

özel florya amerikan anaokulu 'nda louisa duss psikanalitik hikayeler testi, metropolitan okul olgunlugu testi, wisc-r zeka testi, peabody kelime anlama testi gibi tarayici testlerle ögrencilerin bilissel, duygusal ve fiziksel gelisimleri düzenli olarak incelenmektedir. egitim programi içerisinde uzman egitmen kadrosu tarafindan; türkçe dil etkinlikleri, sanat çalismalari, beden egitimi çalismalari, jimnastik, matematik, fen ve doga çalismalari yaptirilmaktadir. konularinda uzman egitmenlerce folklor, bale, müzik ve ritim, drama, bilgisayar, yüzme, buz pateni egitimleri verilmektedir. tiyatro, sinema, piknik, müze gibi sanatsal ve eglenceli gezi programlari ile okul disi etkinliklere yer verilmektedir.

özel etiler koleji

Kategori : anaokul-kreş

özel etiler koleji

montessori yaklasimini esas alarak hazirlanmis sinifimizda brans ögretmeni esliginde her yas grubuna özel olarak hazirlanan egitim programi ile haftada üç gün temel yasam becerilerini, temel kavramlari gelistirmeye yönelik hazirlanan materyaller esliginde ders akislari saglanmaktadir. yas gruplarina yönelik olarak sinif ögretmenleri tarafindan hazirlanan aylik egitim programlarinda ögrenciler high scope yaklasimiyla kendi etkinliklerini planlayarak güne basliyor, scamper çalismalariyla özgün fikir üretebilme imkâni bulabiliyorlar.

özel montessori coop anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel montessori coop anaokulu

bitki bakimi, giysilerini kendi giyme gibi pratik yasam alani montessori ortaminin ilk alanidir ve gelecekteki ögrenme için gerekli olan ince motor becerilerinin ve öz bakim bakim niteliklerinin artmasini tesvik etmektedir. montessori ortamininda çocugun sadece 5 büyük duyusu degil, ayni zamanda dr montessori’nin tezindeki kinestetik ve stereognostic duyulari da çalistirilmaktadir. duyusal alan matematiksel zihni güçlendirmenin yani sira çocuklara kesfetmek için yaratici malzemeleri kullanmak adina bir firsat saglamaktadir. montessori yöntemiyle çocuklari okumaya hazirlanmak için fonetik bir yaklasim kullanilir.

özel mahmut ön koleji ortaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel mahmut ön koleji ortaokulu

danisman ögretmenler, ögrencilerin saglikli gelismeleri için gerekli tüm egitim ögretim ve danismanlik çalismalarini planlar ve uygularlar. yabanci dil egitiminde; iletisime dayali olarak verilen ingilizce ve almanca derslerinde etkilesimli dijital uygulamalar, faaliyetler, yaratici drama gibi uygulamalar yapilmaktadir. 5.sinifta ingilizce hazirlik programi uygulanmakta, yogun ingilizce egitimi ile kavramlari hem anadillerinde hem de ingilizce irdeleyerek, bütünsel olarak kavramalarini saglamalari hedeflenmektedir. ögrenciler 5. siniftan itibaren akademik, duygusal ve sosyal gelisimlerine uygun sekilde hazirlanmis ögretim programlari ile ulusal ve uluslararasi alanlarda karsilasacaklari her tür sistemin gerekliliklerine donanimli bireyler olarak hazirlanmaktadirlar.

Anaokulları & Kreşler

Kreş Nedir?

Kreşler genelde anaokulu ile karıştırılsa da 0-36 ay arası çocukların bakımları ve eğitimlerinin yapıldığı, anaokuluna başlama yaşından önce gönderebileceğiniz çocukevi ve bakımevi olarak da adlandırılan okul öncesine kurumlarına kreş denmektedir.


Kreş seçimi çocuğunuzun yaşı gereği çok zorlu bir süreçtir. Ancak en önemlisi anne ve babasından ayrılacak küçük çocuğunuzu güvenerek bırakabileceğiniz bir kreş bulmaktır. Bu sayede birçok zahmetten kurtulacak ve yanlış karar vermekten uzaklaşacaksınızdır.


Anaokulu Nedir?

3-5.5 (37-66 ay) yaş arası okul öncesi öğrencilerini ilkokula hazırlayan anaokulları artık tüm veliler tarafından tercih ediliyor. Herhangi resmi bir karar alınmasa anaokulu eğitimi birçok uzman tarafından artık olmazsa olmaz olarak belirtiliyor. Anaokulu faaliyetleri, çocuklara bilişsel gelişim, sosyalleşme, bedensel farkındalık ve akademik hayata hazırlanma gibi birçok nitelik kazandıracaktır. Anaokulu etkinlikleri çocuğunuzun bedensel ve fiziksel alanda geri kalmaması ve düzenli olarak gelişim sağlaması için önemlidir çünkü motor gelişimi en çok 0-6 yaş arası gelişim göstermektedir. Bunlarından yanında bazı bağımsız anaokulları bünyesinde kreş ve oyun grubu da bulundurabilmektedir. Bunun için aynı bina içinde belli yaş gruplarına farklı gruplarda eğitim vermektedirler. Bunun için listelerimizde bulunan okul profillerinden yaş aralığına bakarak çocuğunuza uygun okul öncesi kurumunu rahatlıkla bulabilirsiniz.


Anaokulu kayıtları gelip çattığı zaman çocukların akademik ve fiziksel gelişimini düşünürken bir de sağlığını asla elden bırakmayan veliler anaokulu malzemeleri seçilirken nelere dikkat edilmiş, anaokulunda rehber öğretmenin bulunması gibi birçok şeye dikkat etmektedir.

Bunlarından yanında Kartal Anaokulları özellikle Dragos bölgesinde şehrin gürültüsünden uzak eğitimi ile öne çıkmaktadır. İstanbul anaokulları listesi içerisinde yer alan diğer anaokullarını da kolayca ulaşabilirsiniz. Listelerimizdeki anaokulları İstanbul da bulunmaktadır.

Her ilin kendine ait sayfalarından ve özel anaokullarının hepsine ulaşabilirsiniz. Anaokulları listesi yanında kreşler hakkında fotoğraf galerileri, okulun fiziksel ve sosyo-kültürel faaliyetleri, gibi birçok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


© 2019 kolejlerburada.com Tüm hakları saklıdır.