İstanbul'da ki Anaokulları Arasından Size Uygun Olanı Bulun!

Anaokulları & Kreşler

İstanbul ilindeki özel anaokulları ve kreşler hakkında detaylı bilgiye zaman kaybetmeden ulaşın! Anaokulları, kreş eğitimleri ve bakımı, fotoğraf galerileri ve anaokul yorumlarını okulların profillerine girerek inceleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken anaokulu aradığınız ili ve ilçeyi seçmek.

özel mektebim okulları avcılar anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel mektebim okulları avcılar anaokulu

özel avcilar mektebim okullari anaokulu 'nda çocuklara yardimlasma, sevgi, güvenilirlik ve sorumluluk gibi davranislar psikolojik danismanlik ve rehberlik birimi tarafindan verilmektedir. anaokulunda görsel sanatlar egitimi çok önemli bir yere sahiptir. bu nedenle çocuklar pek çok görsel sanat etkinligi yürütmektedir. görsel sanatlar sayesinde çocuklar proje gelistirebilen, ruh sagligini gelistirebilen, çevresini güzellestiren, duygu ve düsüncelerini görsel dil araciligiyla baskalarina iletebilen bireyler yetistirmektedir. anaokulunda ögrencilerin küçük kas becerilerinin gelisimi, el-göz koordinasyonu saglama, sanata ve sanatçiya yönelik bakis açisi gelistirebilme gibi becerileri olusturabilmek için pek çok etkinlik faaliyeti düzenlenmektedir.

özel i̇stek okulları atanur oğuz anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel i̇stek okulları atanur oğuz anaokulu

1985 yilinda sayin bedrettin dalan tarafindan kurulan istek vakfi, atatürk ilke ve devrimleri dogrultusunda, çagdas ve girisimci nesiller yetistirmektedir. bugün anaokulundan üniversiteye uzanan bir egitim zincirine sahip kurumumuz 17 anaokulu, 17 ilkokul, 17 ortaokul, 17 anadolu lisesi, 12 fen lisesi ve yeditepe üniversitesi ile ülkemizin geleceginde söz sahibidir.

özel aydın kids anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel aydın kids anaokulu

24 aylık çocuklardan itibaren kabul edilen özel aydın kids anaokulu 'nda istasyon tekniği uygulanmaktadır. her yaş grubunun 2 öğretmeni vardır. odalarımız 20 m2 olup,kendi amacına uygun tasarlanmıştır. dikkat ve konsantrasyon gelişimi için puzzle ve zeka oyunları odası, sosyalleşme,paylaşım,iletişim,oyun kurabilme gelişimleri için oyuncak odası. dil gelişimi,artikülasyon,kitap sevgisi için sohbet ve hikaye odası. kaba motor gelişimi,bale,drama,yoga,hareketli oyun,özel gün kutlamalı için 35 m2'lik salonumuzu kullanmaktayız.

özel ataköy bir montessori anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel ataköy bir montessori anaokulu

çocuklara dünya standartlarında eğitim imkanı sunmayı hedefleyen özel ataköy bir montessori anaokulu alanında uzman eğitmen kadrosu, donanımlı sınıfları ve kaliteli eğitim programları ile hedeflerine ulaşmaktadır. anaokulu tam zamanlı ve yarı zamanlı seçenekleriyle eğitim öğretimini sürdürmektedir. yoğun i̇ngilizce eğitim programı uygulanan okulda tam zamanlı yabancı öğretmen bulunmaktadır.

özel mahmut ön koleji ortaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel mahmut ön koleji ortaokulu

danisman ögretmenler, ögrencilerin saglikli gelismeleri için gerekli tüm egitim ögretim ve danismanlik çalismalarini planlar ve uygularlar. yabanci dil egitiminde; iletisime dayali olarak verilen ingilizce ve almanca derslerinde etkilesimli dijital uygulamalar, faaliyetler, yaratici drama gibi uygulamalar yapilmaktadir. 5.sinifta ingilizce hazirlik programi uygulanmakta, yogun ingilizce egitimi ile kavramlari hem anadillerinde hem de ingilizce irdeleyerek, bütünsel olarak kavramalarini saglamalari hedeflenmektedir. ögrenciler 5. siniftan itibaren akademik, duygusal ve sosyal gelisimlerine uygun sekilde hazirlanmis ögretim programlari ile ulusal ve uluslararasi alanlarda karsilasacaklari her tür sistemin gerekliliklerine donanimli bireyler olarak hazirlanmaktadirlar.

özel rengarenk çocuk anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel rengarenk çocuk anaokulu

özel rengarenk çocuk anaokulu 'nda çocuklarin ezber yoluyla degil yasayarak, görerek, deneyerek ve tecrübe ederek ögrenmeleri amaçlanmaktadir. bu sayede çocuklar daha kalici bilgiler elde etmektedir. anaokulu programi yapilandirilmis ve tüm duyu organlarina hitap eden düzeydedir. gün boyunca çocuklarla birlikte ögretmenleri esliginde müzik, spor, sanat, kodlama, robotik, kinetik, drama, orff, akil oyunlari, satranç gibi birçok aktivite gerçeklestirilmektedir. okulda çocuklarin kisisel, fiziksel,sosyal ve dil gelisimlerini destekleyen yapilandirilmis aktivite ve programlari müzik ve oyun esliginde sunulmaktadir. sanat atölyesi bulunan okulda çocuklarla bu atölyelerde mutfak, sanat, yaratici okuma, dans, drama ve oyun etkinlikleri yapilmaktadir.

özel çilek çocukevi

Kategori : anaokul-kreş

özel çilek çocukevi

yabancı bir dil öğrenmenin eğlencesini ve cesaretini hissetmeleri için oyunlarla ve müzik etkinlikleriyle dersler pekiştirilir. play grubunda her gün 35 dakika; 4-5-6 yaş gruplarına ise doğal öğrenme ortamında tüm güne yayılmış i̇ngilizce dil eğitimi uygulanmaktadır. özel çilek çocukevi 'nde uygulanan akademik program gems programı ile desteklenmektedir. bu yöntemde amaç, bilgiye keşfederek ulaşmanın yollarını yaşayarak öğretmek, öğrencilerin fen ve matematiğe ilgi duymalarını sağlayarak bilimsel düşünmelerinin ilk adımlarını atarken onlara rehberlik etmektir. öğrenciler her salı günü ikindi kahvaltısında yiyecekleri kek, çörek, kurabiye gibi hamur işlerini ve diğer yemekleri minik mutfak önlüklerini giyerek kendileri hazırlamaktadırlar.

özel florya neşe erberk anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel florya neşe erberk anaokulu

okulumuzun en temel amaci; çocuklarin sevgi dolu güvenli bir ortamda, sosyal grup içerisinde kendilerini mutlu hissetmeleri, hayallerini ve isteklerini özgüvenle ifade edebilmeleri, kendisine ve çevresine duyarli, sorumluluklarinin bilincinde bireyler olmalarini saglamaktir… egitim programimizda milli egitim bakanligi programinin yani sira (gems, scamper, reggio emilia ve high scope) egitim yöntemleri uygulanmaktadir. uyguladigimiz karma egitim modeli dogrultusunda yaptigimiz anadili , fen-doga, oyun etkinlikleri ve okuma yazma hazirlik çalismalarinin yani sira, yaratici drama, orff ögretisi temeline dayali müzik etkinlikleri, drama, bale egitimi rotasyon ile kavram siniflarimizda yapilarak ögrencinin bütünsel gelisimi desteklenirken yetenek ve becerileri de kesfedilmekte ve gelistirilmektedir.

özel play to learn anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel play to learn anaokulu

play to learn anaokulunda hedefimiz, öncelikle sevginin ve güven duygusunun artirilmasini saglayarak çocuklara bu ilk okul yasantilarinda okul sevgisini yasatmak… diger bir deyisle çocuklarin severek okula gitmesini saglamak. ögrenmeyi hayatlarinin önemli bir degeri kilmak. onlarin mutlu ve özgüvenli birer birey olarak yetismelerine katki sunmak. ve onlari yaslarina uygun olarak hem türkçe hem de ingilizce akademik beceri ve bilgilerle donatmak… sözün özü hedefimiz, kendine güvenen ve ayaklarinin üstünde durabilen, sevgi dolu bir yetiskinin temellerini atmak…

özel i̇hlas koleji anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel i̇hlas koleji anaokulu

özel ihlas koleji anaokulu 'nda servis hizmeti bulunmakta olup servis araçlari gerekli donanimlara sahiptir. ayrica servis sürücüleri ve servis hostesleri gerekli egitimleri almis tecrübeli çalisanlar olup ögrencilere refakat etmektedir. böylece ögrencilere güvenli bir ulasim saglanmaktadir. okulda ögrencilerin sagliginin olumsuz yönde etkilenmemesi için temizlige önem verilmektedir. okul personeli siniflari, tuvaletleri ve diger tüm alanlari temizler. okulda güvenlik önlemleri alinmistir. ögrencilerin güvenligine zarar verebilecek yabancilar okula alinmaz, çocuklarin kaza yasayabilecegi araç ve gereçler çocuklarin ulasabilecegi yerlerde tutulmaz. ayrica çocuklari velileri disinda kimseye teslim edilmez.

Bulunduğunuz Bölgede Öne Çıkan Anaokulları & Kreşler

özel altin i̇zler anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel altin i̇zler anaokulu

akıl oyunları ve robotik kodlama atölyesi, sanat ve tasarım atölyesi, bilim ve botanik atölyesi, dil ve öykü atölyesi, oyuncak atölyesi, müzik ve drama atölyesi, mini mutfak atölyesi, değerlerle terapi atölyesi, kum terapi, çocuk fitniss ve macera parkuru gibi farklı eğitim ortamlarında çocuklarimiz uygulayarak deneyerek hem öğreniyor hem eğleniyor. özel altin i̇zler anaokulu mutfağında çocuklarımıza özel hazırlanmış menüler hijyenik koşullarda hazırlanmaktadır. çocukların takip ve değerlendirilmesi için okul psikoloğu 5 tam gün hizmet vermektedir.altın i̇zler anaokulun da ayrıca eğitim öğretim faaliyetlerimiz haftanın 5 günü devam etmektedir.

özel beşiktaş mavi dünya anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel beşiktaş mavi dünya anaokulu

özel mavi dünya anaokulu, alanlarında eğitimli kadrosu sevgi temelli bir eğitim felsefesi benimsemiştir. 0-6 yaş arası eğitim veren okulda iyi bir eğitim verme amacıyla öğrenciler yaşlarına göre gruplara ayrılır. 0-2 yaş arası umut grubu, 2-3 yaş arası yıldızlar grubu ve 4-6 yaş arası dünya grubu olmak üzere 3 yaş grubu vardır. erken yaşlarda yabancı dil eğitiminin önemi yadsınamaz. erken yaşta dil gelişimini desteklemek ve öğrencilerin dili daha iyi kavramalarını sağlamak için haftada 3 gün i̇ngilizce eğitimi verilir.

özel florya american international kids academy(aika)

Kategori : anaokul-kreş

özel florya american international kids academy(aika)

özel florya american international kids academy(aika) 'da çocuklarin ingilizceyi duyarak, yasayarak saglanmaktadir. ingilizceyi okul saatlerinde (yemek ve özbakim saatleri, partiler vb.) kullanarak, gramer, kelime dagarcigi yani sira günlük konusma dilini de içsellestirirler. ingilizce egitimi, dil etkinlikleri, sinif ve bireysel aktiviteleri kapsayan haftalik programlar dahilinde uygulanir. okul kis döneminde vermis oldugu egitime yaz aylarinda da yaz okulu programi ile devam etmektedir. yaz okulunda çocuklarin bir yandan eglenirken diger yandan güç, denge, koordinasyon, motor gelisimleri, çeviklik, esneklik, sosyal beceri ve en önemlisi özgüven duygusu kazanmalarini saglanmaktadir.

özel beyaz papatya anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel beyaz papatya anaokulu

aylık ders programımız sosyal medya hesaplarımızda ve okula giriş panomuzda yayınlanmaktadır. psi̇kolog rehberli̇ği̇nde gözlem ve testler kurumumuzda yer alan psikoloğumuz çocuklarla ve velilerle birebir görüşme sağlamakta ve 6 ayda bir yenilenen gelişim testini çocuklara uygulamaktadır. bunun yanında dikkat testi ve i̇lkokul çağına gelen öğrencilerimiz için metropoli̇tan okul olgunluğu testi̇ de yapılmaktadır.gerekli görülen durumlarda görüşme esnasında " resim çiz " testi yapılabilmektedir. okulumuza yeni başlayan öğrenciler için 'uyum süreci' dönemi uygulanmaktadır. uyum süreci, öğrencinin ilk bir hafta okula saatler yavaş yavaş artırılarak alıştırılmaya çalışılmasıdır. örneğin, okula zor uyum sağlayan bir öğrenci o gün için çok zorlanmaz, yarım saat ya da durumuna göre bir saat okulda vakit geçirir. böylelikle okul korkusunun önüne kademe kademe alıştırma yöntemi ile geçilmiş olur.

özel bahçeşehir koleji florya anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel bahçeşehir koleji florya anaokulu

ezberci eğitim sisteminden uzak durmaya dikkat eden anaokulunda bilişsel etkinliklerin yanı sıra sanatsal ve devinimsel etkinliklere de yer verilmektedir. özel bahçeşehir koleji florya anaokulu 'nda çocukların kişisel, sosyal ve fiziki gelişimlerini sağlamaya yönelik aktivitelerde bulunabilmeleri için bahçe, açık-kapalı spor alanları, kütüphane, laboratuvar, bilim atölyesi, mutfak akademisi, havuz, çok amaçlı salon, 3d odası ve oyun parkı imkanları sağlanmaktadır. geniş bir alana kurulu olan okulda yaş gruplarına uygun oyun alanları da mevcuttur. geniş bahçesi sayesinde oyun grupları eğlenceli vakit geçirebilmektedir. yabancı dil eğitimi de sunulan okulda çocukların yaş grubuna uygun öğrenme teknikleri de gösterilmektedir. 4 ve 5 yaş gurupları için çift dilli eğitim programı veya yarım gün türkçe yarım gün i̇ngilizce programı uygulanmaktadır.

özel beşiktaş geo koleji anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel beşiktaş geo koleji anaokulu

özel beşiktaş geo koleji anaokulu 'nda çocuklar öğrenmeye oyunla başlar, oyunla öğrenme sürecine aktif olarak dahil olurlar. oyun, çocuğun ruh halini besleyen ve ona ihtiyaç duyduğu yaratıcılık, hayal gücü, keşfetme, merak, düşünme gibi tüm fırsatları sunan kişisel bir süreçtir. bu nedenle özel beşiktaş geo koleji anaokulu 'nda çocuklar yaşamın her alanında oyun temelli öğrenme ile duygusal, sosyal, bilişsel, estetik, fiziksel ve etik değerlere sahip bir birey olarak yetişirler. okulun imkanları arasında kapalı spor salonu, yemekhane, laboratuvar ve konferans salonu bulunmaktadır. okul öncesi dönemde oyun temelli öğrenme ve iki dilde eğitim, ilkokulda öğrenme stratejileri ve proje tabanlı öğrenme hakimdir.

özel çocuk bilim anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel çocuk bilim anaokulu

özel çocuk bilim anaokulu kendi psikolojik danışmanına sahiptir. çocuklar ve aileler için danışmanlık ve rehberlik servisi bulunmaktadır. fiziksel imkanları ; uyku odası, yemekhane, bahçe, açık ve kapalı oyun alanları , kapalı havuzdur. yemekhanesinde çıkan yemekler organik ve ev yapımı ürünlerdir. okulda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere günde 3 öğün yemek hizmeti sunulmaktadır. yemekhanede temizlik ve hijyene verilen önem çocukların vakit geçirdiği her alanda da verilmektedir. çocuklara sağlıklı ve temiz bir ortamda eğitim vermek amaçlanmıştır. anaokulunun verdiği hizmetler güvenlik hizmeti ve yaz okulu seçeneği olarak devam etmektedir. yabancı dil olarak okul öncesi eğitimde i̇ngilizce ve fransızca tercih edilmiştir.

özel aslan anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel aslan anaokulu

özel aslan anaokulu'nda öğrencilerin güvenlikleri için tüm önlemler alınmıştır. sınıfların tamamında, ön ve arka bahçelerde, yemekhanede kamera sistemi bulunmakta olup veliler okulun girişindeki ekrandan istedikleri zaman çocuklarını izleyebilmektedirler. ayrıca yönetmeliğe uygun olarak yangın merdiveni, doğalgaz ve yangın dedektör sistemi mevcuttur. sınıf pencerelerinin tamamı kırılmaz cam olup, çocuk emniyet kilidi bulunmaktadır. özel aslan anaokulu 'nda uygulanan sınıf içi etkinliklerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz; türkçe ve i̇ngilizce etkinlikleri, sportif çalışmalar, özbakım eğitimi, sanat çalışmaları, fen ve doğa eğitimi, deneyler, eğitici geziler, yaratıcı drama ve tiyatro etkinlikleri, oyun bahçesi, sanat atölyesi, hobi bahçesi etkinlikleri, aile katılımı, kulüp çalışmaları, proje çalışmaları, portfolyo çalışmaları. eğitim öğretim programı öğrencinin ilgi alanları, ihtiyaçları, güçlü yönlerinden başlar. onların öğrenmelerinin ve seçimlerinin sorumluluklarını almalarını hedefler.

özel beşiktaş geo koleji anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel beşiktaş geo koleji anaokulu

özel beşiktaş geo koleji anaokulu 'nda çocuklar öğrenmeye oyunla başlar, oyunla öğrenme sürecine aktif olarak dahil olurlar. oyun, çocuğun ruh halini besleyen ve ona ihtiyaç duyduğu yaratıcılık, hayal gücü, keşfetme, merak, düşünme gibi tüm fırsatları sunan kişisel bir süreçtir. bu nedenle özel beşiktaş geo koleji anaokulu 'nda çocuklar yaşamın her alanında oyun temelli öğrenme ile duygusal, sosyal, bilişsel, estetik, fiziksel ve etik değerlere sahip bir birey olarak yetişirler. okulun imkanları arasında kapalı spor salonu, yemekhane, laboratuvar ve konferans salonu bulunmaktadır. okul öncesi dönemde oyun temelli öğrenme ve iki dilde eğitim, ilkokulda öğrenme stratejileri ve proje tabanlı öğrenme hakimdir.

özel florya amerikan anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel florya amerikan anaokulu

özel florya amerikan anaokulu 'nda louisa duss psikanalitik hikayeler testi, metropolitan okul olgunlugu testi, wisc-r zeka testi, peabody kelime anlama testi gibi tarayici testlerle ögrencilerin bilissel, duygusal ve fiziksel gelisimleri düzenli olarak incelenmektedir. egitim programi içerisinde uzman egitmen kadrosu tarafindan; türkçe dil etkinlikleri, sanat çalismalari, beden egitimi çalismalari, jimnastik, matematik, fen ve doga çalismalari yaptirilmaktadir. konularinda uzman egitmenlerce folklor, bale, müzik ve ritim, drama, bilgisayar, yüzme, buz pateni egitimleri verilmektedir. tiyatro, sinema, piknik, müze gibi sanatsal ve eglenceli gezi programlari ile okul disi etkinliklere yer verilmektedir.

özel pembe maviş anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel pembe maviş anaokulu

her yas grubumuz için ayri grup odalarimiz bulunmakta ve gruplarimiz olusturulurken çocuklarimizin gelisim özellikleriyle birlikte bireysel farkliliklari ve özel ihtiyaçlari da gözönünde bulundurulmaktadir. grup odalarimizdaki ögrenci sayisi, fiziki kosullar ve diger bütün etkenler çocuklarimizin sagligi, güvenligi ve tabi ki mutluluk ve huzuru dikkate alinarak yapilandirilmistir.

özel babahan anaokulu

Kategori : anaokul-kreş

özel babahan anaokulu

özel babahan anaokulu 'nda türkçe dil etkinliklerinde çocukların aktif olarak derse katıldığı drama, sohbet, kavram haritaları, bilgisayar kullanımı, beyin fırtınası gibi pek çok yöntem kullanılmaktadır. diğer etkinliklerden biri de fen ve doğa etkinlikleridir. fen ve doğa etkinliği gerçekleştiren çocuklar deneyler yaparak gözlem yeteneği kazanmakta ve görüş açılarını geliştiren yakın çevre gezileriyle öğrendiklerini pekiştirmektedir. okuma yazmaya hazırlık etkinliklerinde ise öğrencilerin objelerle olaylar arasında neden sonuç ilişkisi kurabilmesi öğretilmektedir. okuma yazmaya hazırlık eğitiminde çocukların kavram gelişimi, işitsel algılama becerisi ve matematik gibi becerileri geliştirilmek istenmektedir.

Anaokulları & Kreşler

Kreş Nedir?

Kreşler genelde anaokulu ile karıştırılsa da 0-36 ay arası çocukların bakımları ve eğitimlerinin yapıldığı, anaokuluna başlama yaşından önce gönderebileceğiniz çocukevi ve bakımevi olarak da adlandırılan okul öncesine kurumlarına kreş denmektedir.


Kreş seçimi çocuğunuzun yaşı gereği çok zorlu bir süreçtir. Ancak en önemlisi anne ve babasından ayrılacak küçük çocuğunuzu güvenerek bırakabileceğiniz bir kreş bulmaktır. Bu sayede birçok zahmetten kurtulacak ve yanlış karar vermekten uzaklaşacaksınızdır.


Anaokulu Nedir?

3-5.5 (37-66 ay) yaş arası okul öncesi öğrencilerini ilkokula hazırlayan anaokulları artık tüm veliler tarafından tercih ediliyor. Herhangi resmi bir karar alınmasa anaokulu eğitimi birçok uzman tarafından artık olmazsa olmaz olarak belirtiliyor. Anaokulu faaliyetleri, çocuklara bilişsel gelişim, sosyalleşme, bedensel farkındalık ve akademik hayata hazırlanma gibi birçok nitelik kazandıracaktır. Anaokulu etkinlikleri çocuğunuzun bedensel ve fiziksel alanda geri kalmaması ve düzenli olarak gelişim sağlaması için önemlidir çünkü motor gelişimi en çok 0-6 yaş arası gelişim göstermektedir. Bunlarından yanında bazı bağımsız anaokulları bünyesinde kreş ve oyun grubu da bulundurabilmektedir. Bunun için aynı bina içinde belli yaş gruplarına farklı gruplarda eğitim vermektedirler. Bunun için listelerimizde bulunan okul profillerinden yaş aralığına bakarak çocuğunuza uygun okul öncesi kurumunu rahatlıkla bulabilirsiniz.


Anaokulu kayıtları gelip çattığı zaman çocukların akademik ve fiziksel gelişimini düşünürken bir de sağlığını asla elden bırakmayan veliler anaokulu malzemeleri seçilirken nelere dikkat edilmiş, anaokulunda rehber öğretmenin bulunması gibi birçok şeye dikkat etmektedir.

Bunlarından yanında Kartal Anaokulları özellikle Dragos bölgesinde şehrin gürültüsünden uzak eğitimi ile öne çıkmaktadır. İstanbul anaokulları listesi içerisinde yer alan diğer anaokullarını da kolayca ulaşabilirsiniz. Listelerimizdeki anaokulları İstanbul da bulunmaktadır.

Her ilin kendine ait sayfalarından devlet anaokulları ve özel anaokullarının hepsine ulaşabilirsiniz. Anaokulları listesi yanında kreşler hakkında fotoğraf galerileri, okulun fiziksel ve sosyo-kültürel faaliyetleri, gibi birçok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


© 2019 kolejlerburada.com Tüm hakları saklıdır.